Közösségi Média Videós tartalomgyártó [Hungary]

Egy reklámügynökség vagyunk kialakult ügyfélkörrel, külföldi referenciákkal. Szeretnénk egy agilis, kreatív, home-office csapatot építeni, reméljük, hogy te is részese leszel! :)

Újonnan indult reklámügynökségünkbe keresünk közösségi média videóst aki alkalmas TikTok és Reels videók felvételére, vágására. Fontos követelmény, hogy ezen a területen (TikTok, Instagram videók) legyen tapasztalatod és egy ütős portfóliód. Érts a kamerákhoz, ne csak a telefonnal tudj rögzíteni (de azzal is!). Ne haragudj, de amennyiben ez nincs meg, ne jelentkezz. Kérlek küldj át példa munkákat, TikTok videókat amiket te csináltál. Ha úgy gondolod alkalmas vagy, akkor nagyon várjuk, hogy halljunk felőled :)

Feladataid közé fog tartozni:
Videós tartalmak tervezése, felvétele, vágása.

Ami szükséges:
Tapasztalat hasonló munkakörben, videók felvételében és vágásában (Kamerás, telefonos, Social Mediára)
Kreativitás és marketinges megközelítés
Felsőfokú végzettség előny, de nem elvárás

Amit kínálunk:
Rugalmas munkavégzés
Versenyképes fizetés
Előrelépési lehetőségek
Project alapú díjazás

Állás típusa: Részmunkaidő, Időszakos, Szerződés

Fizetés: 50 000,00Ft - 500 000,00Ft havonta

Tapasztalat:

  • videós (Szükséges)
  • social media (Szükséges)

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال